ساک کاغذی کرافت

شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می‌تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند. این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی و در بعضی موارد برزنتی و پارچه های کتان تولید می‌شود. ساک‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می‌شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند.

علارغم این که تصور می‌شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد.

البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده والبته عمر کوتاه تری نسبت به مدل های پارچه ای دارد. به هر حال ساک دستی کاغذی به دلیل عدم محدودیت در چاپ و طرح یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن‌ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید.

ساک خرید و ساک تبلیغاتی

نوع دیگر از ساک خرید و ساک تبلیغاتی نوع پارچه ای آن می باشد که در مدل پارچه های سوزنی یا اسپان باند می باشد که باتوجه به قیمت پائین مواد اولیه و پارچه هزینه تولید آن نسبت به ساک کاغذی پائین تر می باشد. برتری دیگر ساک پارچه ای نسبت به مدل کاغذی ماندگاری بیشتر آن می باشد. البته یکی از معایب ساک پارچه ای محدودیت در چاپ می باشد. بیشتر بصورت تکرنگ یا دو رنگ و بصورت چاپ سیلک می باشد.

تماس با مجموعه بگیران