ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی

d_cutbag2 با توجه به این موضوع که ساک های خرید ( Shopping Bag )  امروزه مسئله اجتناب ناپذیر و مهم در چرخه خرید و فروش و حمل و نقل کالا در میان مردم و فروشندگان میباشد، امروزه این موضوع باعث ایجاد یک صنعت در زمینه تبلیغات و تولید گشته است. با این رویکرد که شما میتوانید توسط افراد مختلفی که از شما خرید کرده اند در سطح شهر به رایگان بعنوان یک تبلیغ سیاربهره ببرید ، در توضیح ساده تر می توان گفت ساک تبلیغاتی سرمایه گذاری پنهان و کم هزینه و در عین حال  ارزش نهادن به انتخاب مشتری شما می باشد.

امروزه فروشگاه ها و فروشندگانی که کالای خود را در بسته بندی اختصاصی و ساک خرید اختصاصی ( Shopping Bag ) ارائه می کنند نسبت به سایر افرادی که از ساک های تبلیغاتی بی عنوان یا عنوان های تبلیغاتی عام و نا مرتبط استفاده کرده اند  در رتبه اعتباری بالاتری قرار دارند که این امر باعث فروش و اعتماد مستمر نزد مشتریان می گردد.

بطور مثال شرکت هایی همچون آدیداس ، نایک ، پوما و … بصورت فصلی و مناسبتی اقدام به تولید ساک های تبلیغاتی با طرح های کاملا اختصاصی و خاص می نمایند که این امر باعث رضایتمندی مشتری پس از خرید می گردد. بعضا حتی buy CBD products تولید یک محصول جدید ، اقدام به تولید ساک تبلیغاتی خاص و مرتبط با آن محصول می نمایند.

 انواع ساک تبلیغاتی :

ساک پارچه ایی / ساک کیسه ایی / ساک کاغذی

ساک پارچه ایی تبلیغاتی :

ساک های تبلیغاتی ( Shopping Bag ) که توسط پارچه تهیه و تولید می شوند به 2 دسته الیاف مصنوعی و طبیعی تقسیم بندی می گردند.از الیاف طبیعی میتوان به پارچه های کتان اشاره کرد و از الیاف مصنوعی نیز می توان به پارچه های برزنتی ( ساک برزنتی ) و پارچه های سوزنی (Nonwoven fabric ) پارچه های سوزنی به پارچه های دوست دار محیط زیست نیز شهرت دارند به این دلیل که بیش از 80% این پارچه بصورت بازیافتی تهیه میگردد.

پارچه برزنتی : ( اصطلاحا به ساک برزنتی ، ساک واتر  شهرت دارند)

ساک های برزنتی در بازار ایران به ساک های ضد آب شهرت دارند. که بیشتر برای تولید چادر ماشین ، چادر های مسافرتی استفاده می گردید. اما با توجه به اینکه از استقامت بالایی برخوردار هستند در حوزه تبلیغات بعنوان ساک های تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفتند.

پارچه سوزنی : ( اصطلاحا به ساک سوزنی ، ساک پارچه ایی ، ساک اسپان باند شهرت دارند )

موارد استفاده این نوع پارچه در صنایع بسته بندی ( کاور،کیف و کفش ، کت و شلوار ، روکش مبل وفرش و امثال آن ) د) صنایع متفرقه ( لمینت با انواع منسوجات ، چرم مصنوعی ، قسمت های داخلی تشک و لحاف و لایه های زیرین موکت و ..) می باشد.به لحاظ وزن این نوع از پارچه ها بسیار سبک تر نسبت به سایر الیاف می باشند.استحکام این پارچه ها نیز با توجه به وزن آن ها چشم گیر می باشد. این مدل پارچه نیز تا 80% مقاومت در مقابل مایعات دارد.


ساک کاغذی : ( اصطلاحا به ساک خرید ، ساک تبلیغاتی گلاسه  شهرت دارند )

یکی از پر طرفدارترین ساک های تبلیغاتی ساک های کاغذی می باشند. این قبیل از ساک های تبلیغاتی به دلیل عدم محدودیت در طرح و اجرا بیشتر سلیقه مخاطب را جذب می نمایند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *